Podanie o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej uzasadnienie

Pobierz

UZASADNIENIE: .WNIOSEK O PRZEDŁUŻENIE TERMINU ZŁOŻENIA PRACY DYPLOMOWEJ Na podstawie Regulaminu Studiów Uniwersytetu Gdańskiego zwracam się z prośbą o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej do 3 miesięcy od zakończenia sesji egzaminacyjnej.Istnieje też kategoria podań tzw. asertywnych w stylu: Zwracam się z uprzejmą prośbą o przedłużenie terminu złożenia pracy magisterskiej.. Skoro nie zdałaś ostatniego egzaminu, to nie masz absolutorium.. Na pewno nie uda mi się wyrobić w czasie do 30. czerwca.. Pracę powinnaś mieć napisaną mimo to.. Po upływie tego terminu tzw. Przed złożeniem podania student powinien uzyskać zgodę promotora.. Wzór pisma przygotował prawnik, a dokument został sprawdzony i jest aktualny na ten rok.. Bankowa 8, 40-007 Katowice Author: WSZOP Created Date: 5/21/2021 12:11:33 PMUzasadnienie Stwierdzam, że znane mi są postanowienia Regulaminu S tudiów Politechniki Bia łostockiej , a podane przeze mnie dane oraz informacje są zgodne z prawdą, co potwierdzam własnoręcznym podpisem.Podania o przedłużenie terminu złozenia pracy dyplomowej 04.02.2013 Author: Admin Last modified by: Wydział Filologiczny Created Date: 9/28/2013 11:45:00 AM Other titles: Podania o przedłużenie terminu złozenia pracy dyplomowej 04.02.2013POLITECHNIKA POZNAŃSKA Zintegrowane Centrum Obsługi ul. Piotrowo 3, 60-965 Poznań tel..

o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej.

W takim wypadku będziesz musiała niestety złożyć podanie o powtarzanie roku.. Uzasadnienie prośby .PODANIE O PRZŁUŻ.. Mam wniosek do dziekana, z prośbą o przesunięci terminu złożenia pracy, jednak nie wiem jak.DZIEKAN - przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej - pobierz.. +48 61 Poznań, dnia .Strona główna / Edukacja / Podanie o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej - wzór Podanie o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej - wzór Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta Dowiedziałam się, że nieraz uczelnie w takiej sytuacji pobierają od studenta opłatę - poprosiłam więc o zwolnienie z niej.PODANIE O PRZEDŁUŻENIE TERMINU ZŁOŻENIA PRACY DYPLOMOWEJ.. Student, który uzyska absolutorium, ale nie złoży pracy dyplomowej w terminie.. Równie ż zobowi ą zuj ę si ę do zło ż enia w ci ą gu 5 dni (od daty uzyskania informacji mailowej o zako ń czeniu procesu rozliczenia) dokumentówPodanie o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowejPismo zawiera wszystkie niezbędne elementy, które powinny znaleźć się w tego typu dokumencie..

Podania o przedłużenie terminu oddania pracy niestety nie możesz złożyć.

W zawiązku z czym zachęcamy do jego zakupu.. Mówiąc bardziej kolokwialnie "bo się nie wyrobiłem" - też się zdarza.Witam,Do końca czerwca muszę złożyć pacę dyplomową, co prawda jest ona na ukończeniu, jednak brakuje mi kilku zasadniczych elementów (m.in. testów).. 30 września 2010 r. minął termin na złożenie pracy dyplomowej, jednak z przyczyn zdrowotnych nie mogłam jej dostarczyć, więc złożyłam podanie o przedłużenie terminu.. Cena: 10,00 .napisz podanie odpowiednio do dziekana/prodziekana/kierownika studiów z prośba o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej, nie zapomnij uzasadnić swojej prośby, musisz uzyskać zgodę promotora pracy i jego podpis na podaniu, złóż odręczny podpis na podaniu,Title: Microsoft Word - Podanie o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej Author: Pat Created Date: 1/22/2015 7:25:13 PMTitle: Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy, ul. TRMINU SKŁAANIA PRA Y YPL.. Uzasadnienie: "bo nie miałem czasu", albo uzasadnienie: "bo nie zdążyłem jej napisać"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt