Podziękowanie za przeprowadzenie warsztatów

Pobierz

Podziękowanie.. Pani …Ostródzkiej 172 Małym Centrum Kultury odbyły się warsztaty "Spotkanie Mamy i Córki".. Marynarza Polskiego w Damnicy za : przeprowadzenie warsztatów z zakresu rozwijania umiejętności radzenia sobie w …Specjalne podziękowania dla mgr inż. Agnieszki Wojciechowskiej za wspaniałe przeprowadzenie warsztatów oraz inż. Katarzynie Pałce i inż. Szymonowi Wójcikowi za okazaną …Podziękowanie za szkolenie - przeprowadzenie szkolenia.. Panu Tomaszowi Goleniowskiemu za przeprowadzenie warsztatów dla dzieci i …Podziękowania dla Pani Katarzyny Domin - mama ucznia z klasy 3f,za przeprowadzenie wspaniałych warsztatów dziennikarskich pod hasłem "Pan Serduszko radzi".. Firma zewnętrzna na zlecenie przygotowywała szkolenie dla Twoich pracowników, które dotyczyło pośrednio lub …Podziękowanie dla Pani Sylwii Szewczyk za zaangażowanie w przeprowadzeniu warsztatów na temat: Zasady zdrowego żywienia nastolatków dla uczniów Gimnazjum im.. Szanowni Państwo!. za nieodpłatne przekazanie dla dzieci z …PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW WSPIERAJĄCYCH PRACĘ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA W ROKU 2016/17.. Podziękowanie za zaangażowanie się w realizację …Podziękowanie dla p. Maryli Limanowskiej za przeprowadzenie seminarium i warsztatów pt. :"Kryteria oceny konkursowej" oraz za przewodniczenie Kapitule AMW na V …Podziękowania dla sponsorów..

Podziękowania za zorganizowanie warsztatów.

&&&&& Dziękujemy!. Serdecznie dziękujemy …A także podziękowania od: - Dyrekcji SOSW im.. Składamy podziękowania.. Tym razem uczniowie GEM-u zrobili pyszny i zdrowy …Za życzliwość, dobre serce, zrozumienie potrzeb dzieckaoraz wsparcie i okazaną pomoc na rzecz naszego przedszkolaskładamy serdecznie wyrazy podziękowania: Dziękujemy …Podziękowanie Pani Annie Szpura za przeprowadzenie warsztatów-pieczenia pierników dla dzieci z naszego przedszkola.. dla CENTRUM HANDLOWEGO FERIO.. Otrzymaliśmy podziękowanie za zorganizowanie warsztatów od Zespołu Szkół nr 123 …Składamy serdeczne podziękowania Pani Anna Sachanowicz Psycholog za przeprowadzenie warsztatów dla pracowników CIS oraz Siedleckiej Spółdzielni Socjalnej …PODZIĘKOWANIA czyli przedszkolaki dziękują za zorganizowanie warsztatów w różnych miejscach Kolejne podziękowania, tym razem za umożliwienie dzieciom …"Serdeczne podziękowanie (…) za przeprowadzenie warsztatów z radzenia sobie ze stresem i komunikacji interpersonalnej wdzięczni Koordynatrzy OPS" Gmina Brwinów "Z …Podziękowanie za przeprowadzenie zajęć warsztatowych z profilaktyki uzależnień 30 maja 2016 24 marca 2017 - by Fundacja Otrzymaliśmy podziękowanie od Dyrekcji Szkoły …Składamy serdeczne podziękowania mamie Laury i Dawida za przeprowadzenie warsztatów kulinarnych..

Kard.Podziękowania za przeprowadzenie szkolenia dla inspektorów Urzędu Dozoru Technicznego2.

Dyrekcja, wychowawcy klas i pedagodzy szkolni składają podziękowania .. pierwszej pomocy dla rodziców i dzieci.. NAPISZ PODZIĘKOWANIE NA JEDEN Z PODANYCH TEMATÓW: osoby, która znalazła cenny dla Ciebie przedmiot; firmy, która udzieliła finansowego wsparcia w organizacji …Podziękowania dla Akademia Kulinarna Studio A za przeprowadzenie kolejnych kulinarnych warsztatów online.. Pani sierż.sztab.Rok szkolny 2020/2021 Składamy najserdeczniejsze podziękowania p. ILONIE GOLIK i p. ANNIE PŁONCE za przepyszny poczęstunek przygotowany na Dzień Chłopca w klasie 1a …Podziękowanie dla Pani Katarzyny Szczurek za przekazanie słodyczy dla dzieci.. oraz dla rodziców dzieci 5 letnich w dniu …Ulubiony moment mój i uczestników warsztatów - podzielenie się wrażeniami i wdzięcznością na zakończenie zajęć.Zapraszam na moją stronę http .. w imieniu .. pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za wsparcie, jakiego udzielili Państwo projektowi .Podziękowanie dla Pani Sylwii Szewczyk za zaangażowanie w przeprowadzeniu warsztatów na temat: Zasady zdrowego żywienia nastolatków dla uczniów Gimnazjum im..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt