Jak sprawdzić ważność profilu zaufanego

Pobierz

Udać się, z ważnym dowodem osobistym albo paszportem, albo innym dokumentem tożsamości, jeżeli umożliwia on jednoznacznie potwierdzenie tożsamości osoby wnioskującej, do wybranego przez siebie "punktu potwierdzającego" celem potwierdzenia swojej tożsamości.Punktami Potwierdzania Profilu Zaufanego ePUAP dostępna jest na stronie Okres ważności profilu zaufanego użytkownika jest ograniczony i wynosi 3 lata.. Pracownik punktu potwierdzającego realizuje następujące zadania: Potwierdzenia profilu zaufanego ePUAPPo zalogowaniu do systemu ePUAP, na stronie głównej portalu w prawym górnym rogu wyświetli się link Moje konto (Rysunek 6), którego zaznaczenie przekieruje użytkownika do formatki Moje konto.. Krok 1:Jeśli masz wątpliwości jak załatwić sprawę zdalnie zadzwoń pod numer telefonu .. 00-060 Warszawa.. Instrukcja Użytkownika systemu Profil Zaufany wersja 1.1.. Załączniki Instrukcja jak założyć Profil Zaufany.pdf (pdf, 384 KB) Operację potwierdzamy kodem z narzędzia autoryzacyjnego.Przedłużenie okresu ważności Profilu Zaufanego.. Następnie w ciągu 14 dni zgłosić się z ważnym dowodem osobistym lub paszportem do punktu potwierdzającego profil zaufany.. Dodaj z dysku lokalnego podpisany dokument (plik .xml) — kliknij Wybierz dokument z dysku albo przeciągnij plik myszką.. Poprawność rejestracji Profilu Zaufanego sprawdzamy wchodząc ponownie na stronę i wybierając Zaloguj się..

Otrzymać go może każdy wystarczy założyć konto na profilu zaufanym.

Potwierdzony Profil jest ważny przez 3 lata.. Strona 64 z 94.. EPW zawiera także indywidualny identyfikator weryfikacji za pomocą którego można sprawdzić poświadczenie na naszej stronie weryfikacjapodpisu.pl.. Jednak każdy użytkownik ma możliwość przedłużenia jego ważności o kolejne 3 lata.. Czynna w dni robocze w godzinach 07:00-18:00 .Po wybraniu przycisku Tak, odbiorę kody system wyświetli okno, w którym należy wpisać kod autoryzacyjny wysłany w wiadomości e-mail na podany adres e-mail.. Rysunek 95.Kliknij przycisk Podpisz lub sprawdź dokument.. Możesz skorzystać z Profilu Zaufanego lub e-dowodu.. ul. Królewska 27.. W tym czasie profil pełni taką rolę, jak własnoręczny podpis na papierowym piśmie.. Więcej informacji dotyczących zakładania Profilu Zaufanego można znaleźć na stronach: Załóż Profil Zaufany i Profil Zaufany.. Infolinia +.. gov.pl.. Dzięki temu jego posiadacz może.Profil Zaufany jest darmowy i ważny jest 3 lata.. Każdy użytkownik ma możliwość przedłużenia ważności swojego profilu zaufanego o kolejny okres.. Od tego momentu jesteś "użytkownikiem" Profilu Zaufanego i możesz w szybki i prosty sposób komunikować się z e-administracją.W przypadku gdy jesteśmy pewni, że nie powiązaliśmy profilu zaufanego ze swoim kontem bankowym ani nie unieważnialiśmy go w inny sposób, ani nie upłynął 3-letni termin ważności profilu zaufanego, należy niezwłocznie sprawdzić, czy możemy się zalogować na stronie profilu zaufanego (odpowiednio loginem i hasłem lub przez bank)..

Gdy otworzy się strona profilu zaufanego, zaloguj się na swoje konto.

stopka Login / profil zaufany.. Jak założyć profil zaufany?. Ustal również hasło.. Jak stworzyć profil zaufany w Moim ING?W Łódzkiem tysiące osób musi wymienić dowód osobisty w tym roku.Ważność profilu zaufanego to 3 lata.. Potwierdź zlecenie: kodem z SMS-a weryfikacyjnego, który dostaniesz od pz.gov.pl, oraz.. **Nie masz Profilu Zaufanego?. Dziś skupimy się wyłącznie na możliwościach, jakie daje nam internet.. Po tym czasie będzie można przedłużać jego ważność o kolejne 3 lata.2.. gov.pl/pz/ i wybierając Zaloguj się.. Profil zaufany jest ważny 3 lata, po upływie tego czasu można przedłużyć ważność profilu zaufanego o kolejne 3 lata.. Wypełnić formularz elektroniczny na gdzie wraz z założonym kontem zostanie złożony wniosek o potwierdzenie profilu zaufanego.. narzędziem autoryzacji, z którego korzystasz w naszym serwisie podczas przekazywania swoich danych z e-Tożsamości do Profilu zaufanego.Krok 2: wybierz zakładkę "Dokumenty i dane osobowe", a następnie sekcję "Sprawdź, czy Twój dowód osobisty jest gotowy".. Nie ma się czego obawiać, ponieważ cała procedura jest równie bezpieczna jak załatwienie sprawy w okienku urzędu czy banku.Jak założyć Profil Zaufany?. @plat43 Datę ważności swojego profilu zaufanego sprawdzisz po zalogowaniu do Mojego ING w zakładce Usługi i narzędzia> Profil zaufany..

Po prawej stronie od daty ważności jest odnośnik - przedłuż ważność.

Następnie sprawdzić poprawność danych i nadać kod do korzystania z Profilu Zaufanego.. Wypełnij formularz elektroniczny (część danych uzupełnia się automatycznie).. Krok 3: wpisz numer w dedykowanym polu i kliknij "Sprawdź .Wygaśnięcie profilu zaufanego ePUAP po upływie 3-letniego okresu na jaki został założony.. Profil zaufany można założyć w punkcie potwierdzającym.. W serwisie zlecisz też przedłużenie ważności profilu.Możesz to zrobić, podając dane swojego profilu zaufanego lub logując się za pośrednictwem banku.. Wniosek o potwierdzenie i przedłużenie ważności profilu zaufanego ePUAP posiada jedynie postać elektroniczną.. Zarejestruj się i potwierdź swoją tożsamość za pomocą podpisu kwalifikowanegowybrać Zarejestruj Profil Zaufany, sprawdzić poprawność danych, zanotować identyfikator Profilu Zaufanego, zaakceptować i zatwierdzić rejestrację.. Twój bank lub dostawca nie udostępnia logowania?. Rysunek 6 Strona główna ePUAP - użytkownik zalogowany.. Podstawa prawnaOkres ważności profilu można sprawdzić logując się na swoim koncie na platformie..

Po tym terminie możesz przedłużać jego ważność o kolejne 3 lata.

Krok 2.podczas wizyty w punkcie potwierdzającym 1. dokonać rejestracji w Profilu Zaufanym - należy podać poprawne dane osobowe, 2. otrzymasz SMS kod do autoryzacji złożenia profilu zaufanego, 3. wizyta w urzędzie / instytucji w celu potwierdzenia profilu zaufanego (odbywa się ona tylko raz na 3 lata).Wystarczy po zalogowaniu do konta wejść do zakładki e-Urząd i wybrać opcję "Załóż Profil Zaufany".. Możesz też przedłużyć jego ważność o kolejne 3 lata lub go unieważnić.Jak długo ważny jest profil zaufany?. Następnie zarejestruj się na stronie Profilu Zaufanego: .. Nasz profil będzie ważny przez 3 lata od momentu jego aktywacji.. Kliknij przycisk Zobacz dokument — w ten sposób pobierzesz dokument na swój dysk.Poświadczenie weryfikacji można zachować w formie elektronicznej lub wydrukować jako dowód potwierdzający przeprowadzoną weryfikacją podpisu elektronicznego.. Datę ważności Twojego profilu zaufanego sprawdzisz w serwisie transakcyjnym mBanku.. 12.Poprawność rejestracji Profilu Zaufanego sprawdzamy wchodząc ponownie na stronę Po zalogowaniu się na stronie pz.gov.pl możesz sprawdzić szczegóły swojego profilu, w tym datę jego utworzenia i datę ważności.. Instrukcja użytkownika PZ_7.4-210016.doc.. Mając konto Pekao, z prawej strony wybierz dobrze znane logo z żubrem i wpisz odpowiednie dane.. Po wygaśnięciu można go odnowić, o czym brakuje informacji.Jak długo ważny jest Profil?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt