Czyste powietrze wniosek pdf olsztyn

Pobierz

w związku z uruchomieniem Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze", którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne zachęcamy do kontaktu z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, tel.. - instrukcja krok po .. W placówkach będzie można złożyć wnioski i inne dokumenty.Infolinia programu "Czyste Powietrze": 22 340 40 80* Infolinia dla gmin ws.. Dołącz wymagane załączniki w formie skanów lub dokumentów elektronicznych.. POMAGAMY WYPEŁNIĆ WNIOSEK DO PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE; O programie.. Do Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu trafił projekt ustawy przewidującej wydawanie przez gminy zaświadczeń potwierdzających prawo do otrzymania podwyższonego poziomu finansowania w programie.. Z a n i m ro zp o czn i e sz re j e st ra cj ę ko n t a n a p o rt a l u , k o n i e c zn i e za p o zn a j si ę z d o ku me n t a cj ą f o rma l n ąCzyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest poprawa jakości powietrza oraz .. poprzedzającego rok złożenia wniosku o dofinansowanie.. Załącznik nr 1 Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - Łączenie dotacji z termomodernizacyjną ulgą podatkową.. Wniosek o płatność w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - formularz PDF : Instrukcja - Jak wypełnić wniosek o płatność w programie priorytetowym "Czyste Powietrze" - formularz PDF : Wniosek o płatność w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - formularz online dostępny pod adresem: gwd.nfosigw.gov.plKomunikat w sprawie udostępnienia nowej wersji wniosku o płatność w ramach Programu "Czyste Powietrze" 2.0..

Sprawdź wypełniony wniosek.

b. Załącznik nr 2 do Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - Koszty kwalifikowane oraz maksymalny poziom dofinansowania dla Części 1) Programu dla Beneficjentów uprawnionych do podstawowego poziomu dofinansowania.ZŁ Ż WNIOSEK DO WŁA CIWEGO WFO iGW Nabory wniosk˛w - wojew˛dzkie fundusze ochrony ˚rodowiska i gospodarki wodnej (wła˚ciwe dla adresu budynku mieszkalnego, kt˛ry będzie poddany termomodernizacji).. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.ogŁoszenie o naborze wnioskÓw dla beneficjenÓw uprawnionych do podwyŻszonego poziomu dofinansowania w ramach czĘŚci 2 programu priorytetowego "czyste powietrze" Część 2 Programu Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie (dalej: WFOŚiGW) od dnia 21.10.2020 r.Program Czyste Powietrze funkcjonuje od września 2018 r. Wtedy też przesłaliśmy pierwszy wniosek naszego Klienta.. programu "Czyste Powietrze": 22 340 40 90 * pytania o status złożonego wniosku kieruj bezpośrednio do wojewódzkiego funduszu ochrony środowiskaWniosek o dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze jest dostępny w siedzibach poszczególnych, 16 terytorialnych Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, na ich stronach internetowych, a właściwie na Portalach Beneficjenta.Czyste Powietrze Strona główna programu Informacja o programie Wymagana dokumentacja Jak wnioskować ?.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu można pobrać wniosek i przejść do jego uzupełnienia.a.

Dodatkowo przez portal można: - pobrać wniosek do dofinansowania (forma elektroniczna PDF ułatwiająca wypełnienie) wraz z załącznikami - złożyć elektroniczną formę wniosku korzystając ze skrzynki podawczej.. Wypełnione wnioski można składać: drogą elektroniczną przez portal gov.pl; w regionalnych urzędach WFOŚiGW, należy pobrać edytowalną wersję pdf ze Portalu Beneficjenta, wzór wniosku można też pobrać z naszej strony Czyste powietrze - wniosek"Czyste Powietrze": e-wnioski bez wychodzenia z domu 10-06-2020, 08:45 Zgodnie z zapowiedziami 10 czerwca 2020 r. uruchomiona została internetowa ścieżka składania wniosków o dofinansowanie w ramach programu "Czyste Powietrze".W celu pobrania wniosku należy założyć konto na Portalu Beneficjenta na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie -> zakładka Czyste Powietrze ->Portal Beneficjenta.. Uwaga!. Po zawarciu umowy dotacji/pożyczki i zrealizowaniu całości lub części zadań określonych w ww.. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Czyste Powietrze w Szczecinie..

89 522 02 00, ul. św. Barbary 9, 10-026 Olsztyn.Czyste Powietrze wniosek do pobrania i wysłania Jak złożyć wniosek Czyste Powietrze?

41 333 59 16, email: Placówki terenowe WFOŚiGW w Kielcach będą czynne od 01.02.2021r.. Sprawdź wysokość dofinansowania1 JAK WYPEŁNIĆ WNIOSEK O PŁATNOŚĆ W PROGRAMIE CZYSTE POWIETRZE Informacje ogólne: 1.. W dniu 16.11.2020 r. na Portalu Beneficjenta został udostępniony wniosek o płatność w postaci aktywnego formularza PDF, który jest przeznaczony dla Beneficjentów wnioskujących o wypłatę środków w ramach realizacji .6. rozliczenia umów (noty odsetkowe, salda, wnioski o umorzenie).. Formularz wniosku Czyste Powietrze.. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią.W dniu 15.05.2020 r. weszła w życie nowa wersja Programu Czyste Powietrze, a wraz z nią szereg zmian związanych z przyznawaniem dotacji do wymiany pieca i termomodernizacji domów istniejących.. W przypadku kont dla instytucji i firm prosimy o kontakt z numerem telefonu 42 207 14 86 lub pod adres email: z art. 13 ust.. NFOŚiGW podpisał porozumienie ze Związkiem Banków Polskich - to bilet wstępu do programu dla .. Podpisz wniosek elektronicznie za pomocą profilu zaufanego lub podpisu kwalifikowanego..

Osoba fizyczna, która zamierza złożyć wniosek o przyznanie podwyższonego poziomu dofinansowania ... WFOŚiGW w Olsztynie 10-026 Olsztyn ul. Św. Barbary 9 Tel.

89-522-02-05, mail: [email protected] WFOŚiGW w Olsztynie informuje, że od 10 czerwca 2020 r. uruchomiona została internetowa ścieżka składania wniosków o dofinansowanie w ramach programu "Czyste Powietrze".Adres: ul. św. Barbary 9, 10-026 Olsztyn E-mail: [email protected] Telefon: 89 522 02 05, 89 522 02 00 .Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.. (85) 74-60-241 WFO iGW w .Po pełnej aktywacji konta otrzymają Państwo mailową informację zwrotną potwierdzającą aktywację konta w pełnym zakresie w PORTALU BENEFICJENTA Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.. Zmiany wprowadzone w regulaminie mają na celu uproszczenie zasad przyznawania dofinansowań, skrócenie czasu oczekiwania na decyzję oraz .Program Czyste Powietrze.. Wyślij dokumenty: wniosek z załącznikami.Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany adres e-mail przychodzi link aktywacyjny, a kliknięcie w niego uruchamia proces aktywacji konta w Portalu Beneficjenta.. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na pełne wsparcie.Instrukcja ubiegania się o dofinansowanie w programie Czyste PowietrzeNabór wniosków w zreformowanym programie "Czyste Powietrze" rusza 15 maja.. (89) 522 02 05 .Wniosek o dofinansowanie w PP Czyste Powietrze Numer księgi wieczystej B.1.12 xxxx/yyyyyyyy/z Numer działki (zgodnie z danymi ewidencji gruntów i budynków) B.1.13 Na ten budynek/lokal mieszkalny uzyskano już wcześniej dotację w Programie Czyste Powietrze TAK B.1.14Utwórz i wypełnij wniosek o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze.. WFO iGW w Białymstoku 15-879 Białystok ul. ˝w..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt