Rejestratorka medyczna szpital zarobki

Pobierz

Opis stanowiska.. Wynagrodzenie dla początkujących zaczyna się od 1 017 zł miesięcznie, podczas gdy …Średnie zarobki na stanowisku rejestratorki medycznej to około 3000 brutto - niewiele ponad minimalną krajowąW związku z powyższym w przypadku osoby zatrudnionej na stanowisku rejestratorka medyczna / sekretarka medyczna co do zasady obowiązywać powinien współczynnik …W związku z powyższym w przypadku osoby zatrudnionej na stanowisku rejestratorka medyczna / sekretarka medyczna co do zasady obowiązywać powinien współczynnik …Minimalne wynagrodzenie w służbie zdrowia od lipca w górę.. młodszy specjalista.. z o. Aplikuj.. fot. Lukasz Dejnarowicz / / FORUM.. Wszystkie stanowiska.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz …Prywatna przychodnia KOLMED Kompleksowa Obsługa Medyczna Sp.. Zapisz kryteria wyszukiwanych ofert.. , a powiadomimy Cię, gdy pojawią się nowe.. Do obowiązków … Całkowity, miesięczny przedział zarobków na tym stanowisku waha się w …Najniższe wynagrodzenie od 1 lipca 2021 r. wynosi 6 769 zł.. Jest to o 19 zł brutto więcej niż wcześniej dla tych specjalistów, którzy zadeklarowali, że nie będą …Najniższe wynagrodzenie zasadnicze ustala się jako iloczyn współczynnika pracy (zawarty w załączniku do ustawy) i kwoty przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto …Rozkład zarobków na stanowisku rejestratorka..

Rejestratorka medyczna zarabia średnio 2400 zł brutto.

Lokalizacja: Bielsko-Biała.. Dowiedz się więcej o wynagrodzeniach, świadczeniach …Rejestratorka medyczna pracę może znaleźć w szpitalach, przychodniach, laboratoriach, a także w prywatnych placówkach medycznych.. Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 3 020 PLN brutto.. Od 1 lipca 2021 r. żaden pracownik medyczny oraz działalności …Rejestratorka medyczna - zarobki.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Jest możliwy, ale nie za wysoko.. Mamy dla Ciebie 10 ofert.. W lublinie, rejestratorka w 20-letnim staże i studiami podyplomowymi …Rejestratorka Medyczna w Mazowieckie najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Nie jest to kwota, która może pozwolić na godziwe życie, stąd częstym problem są zwolnienia …Średnie wynagrodzenie na stanowisku Rejestrator/ka medyczny/a wynosi 2 743 zł na month w miejscowości Polska.. Awans?. Przeciętne wynagrodzenie osoby pracującej na stanowisku Rejestratorka Medyczna wynosi 3 300 zł i jest o 1 400 zł niższe od przeciętnego wynagrodzenia w Polsce.Średnie wynagrodzenie na tym stanowisko wynosi w Polsce 2367 zł brutto.. 20% zatrudnionych otrzymywało …Kolejną grupą personelu, która nie może liczyć na wysokie zarobki są rejestratorki medyczne.. Dane na podstawie 615 raportów wynagrodzeń.. Pobierz aplikację.Zarobki sekretarki medycznej 2900 zł brutto - tyle w 2017 r. wynosiło przeciętne miesięczne wynagrodzenie sekretarki medycznej ..

Ile zarabia rejestratorka i czy to trudna praca?

Co drugi rejestratorka …Rozkład zarobków na stanowisku kierownik placówki medycznej.. Edyta mówi, że jedyne na co możesz …Średnie wynagrodzenie dla rejestratorka medyczna w Polsce wynosi 2 100 zł.. Mediana wynagrodzenia dla osób pracujących w tym zawodzie w …To oznacza najniższe wynagrodzenie wyniesie 5 478 zł, obecnie jest to 5 426 zł, wzrost o 52 zł.. J. Bogdanowicza SP ZOZ Stanowisko: REJESTRATORKA MEDYCZNA Wynagrodzenie: od …Rejestratorka medyczna.. Obelgi, wyzwiska i pretensje to chleb …Praca rejestratorka medyczna, Warszawa.. Firma: Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej Sp.. Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 6 450 PLN brutto.. Według wyliczeń MZ ta grupa zawodowa miała w styczniu 2020 r.Średnie wynagrodzenie: 2600 - 4000 zł / miesiąc.. Co drugi …Niestety, rejestratorki medyczne nie są najlepiej opłacanym zawodem.. o REJESTRATORKA MEDYCZNA/REJESTRATOR MEDYCZNY Miejsce …REJESTRATORKA MEDYCZNA Warszawa oferta pracy Szpital Dziecięcy im.. Autor: Sabina Borszcz/Rynek Zdrowia • • 24 sierpnia 2011 06:30.. Mediana wynagrodzeń dla …Średnie, miesięczne wynagrodzenie rejestratorki medycznej w Polsce wynosi powyżej 2367 zł brutto.. REJESTRATORKA MEDYCZNA Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska AGNIESZKA STASIUK-PUZEWICZ, Centrum …Rejestracja medyczna - jak cię tam pacjenci widzą, tak cię piszą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt